Oklejanie samochodów

Jaka jest najskuteczniejsza reklama? Taka, która trafia do jak największej liczby odbiorców. Oklejanie samochodów, które chcielibyśmy Państwu zaproponować, jest takim właśnie środkiem marketingowym. Dzięki nam każdy – szybko i tanio – może umieścić na swoim aucie reklamę własnej firmy, która odtąd stanie się promowana podczas każdej pokonywanej trasy. Nie bez powodu oklejanie samochodów jest coraz częściej stosowaną formą reklamy. Jedyne granice czasoprzestrzenne, z którymi musi się ona zmierzyć, wyznacza kierowca.

Oferujemy oklejanie samochodów nie tylko osobowych oraz busów. Nasza oferta odnosi się także do pojazdów ciężarowych, skrzyniowych, profilowanych, oszklonych oraz oplandekowanych. Wykonywane u nas oklejanie samochodów jest nie tylko profesjonalne, ale też szybkie i w konkurencyjnych cenach.

Stosujemy różne metody, dzięki czemu każdy klient dobierze usługę do swoich potrzeb. Może to być:

· cyfrowa grafika drukowana, która umożliwia nałożenie reklamy na całą powierzchnię auta,

· grafika wycinana ploterowa – najprostsza forma reklamy,

· połączenie tych dwóch metod.

Spośród konkurencji wyróżniamy się również tym, że udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas oklejanie samochodów. Gwarancja obejmuje poza samym oklejaniem także druk oraz folię. Co więcej, zapewniamy klientom ciekawe oraz indywidualne projekty graficzne reklamy – oczywiście wykonamy też gotowe pomysły klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – w razie problemów i wątpliwości, zawsze służymy radą, tak by wybrać indywidualnie dla każdego klienta najlepsze rozwiązanie marketingowe.